Ameliyatsız Yüz Germe

Home Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe

Cildindeki kırışıklıklardan, sarkıklardan, lekelerden şikayetçi olan kişiler ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları ile görüntülerini iyileştirebilirler. Aynı zamanda burun ucu şekilleri, kaş yapıları, yüz kontürleri, kepçe kulak sorunu da ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları ile düzeltilebilir.

Ameliyatsız Yüz Estetiği Uygulamalarının Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız yüz estetiği; yüzünün görünümünü iyileştirmek isteyen ancak cerrahi operasyonlardan çekinen ya da genel sağlık durumu cerrahi operasyonlar için uygun olmayan kişiler için büyük bir fırsat sunmaktadır. Yapılan müdahalelerin minimal invaziv yapıda olması bu uygulamalar sırasında kişilerin konforlarının maksimum düzeyde kalmasına imkan tanımaktadır.

Ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları lokal anestezik etkiye sahip kremlerin cilde uygulanmasından sonra gerçekleştirilir. Diğer bir deyişle hasta genel anesteziye ve genel anestezinin etkilerine maruz kalmaz.

Ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları sonrası hasta günlük yaşamına hızla dönebilir. Ciltte kesi açılmadığı ve hasta genel anestezi almadığı için işlem sonrası günlük yaşam aksamaz. Yöntemler oldukça pratik ve hızlı uygulanır. Özellikle çalışma hayatı olan kişiler öğle aralarında dahi ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarını yaptırabilir. Böylelikle hayatları kesintiye uğramaz.

Ameliyatsız yüz estetiği sonrası uygulamaların sonuçları hızlı bir şekilde gözlenir. Hasta ideal görüntüsüne hemen ya da günler içerisinde ulaşabilir. Minimal müdahalede bulunduğu için ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarının akabinde iyileşme süresi çok kısadır üstelik ortaya çıkan yan etkiler ya çok sınırlıdır ya da herhangi bir yan etki oluşmaz.

Ameliyatsız yüz estetikleri uzman cerrahlar tarafından gerçekleştirildiğinde yüksek başarı oranları ile de ön plana çıkar. Hastanın beklentilerini anlayan, cilt yapısını inceleyen, yüzün tüm organlarının orantısını analiz eden cerrahlar hastaların memnuniyetlerini arttıracak çözümler sunar.

En Sık Tercih Edilen Ameliyatsız Yüz Estetiği Uygulamaları

Ultrasonik Yüz ve Boyun Germe: Ses dalgalarının cildin alt katmanlarına ulaşmasıyla kollajen üretiminin tetiklenmesini ve bu yolla cildin sıkılaşıp gençleşmesini sağlayan ulstrasonik yüz germe uygulaması, kırışıklıkları azaltan ve cildin bağ dokusunu güçlendiren bir uygulamadır. Gıdı, boyun, yüz, yüz kontürü, çene hattı ve göz çevresinde başarı ile uygulanan bu yöntemde ses dalgaları belirlenen cilt derinliğine ulaştığı için cildin yüzeyine herhangi bir zarar gelmez. Kişiden kişiye farklılaşmak ile birlikte tek seanslık uygulama sonrası kişinin görünümünde ciddi bir iyileşme oluşur.

Ameliyatsız Burun Estetiği: Burun ucunun hafif bir şekilde kaldırılıp burun ucu düşüklüğü probleminin çözümü, burun kontur düzenlemeleri, burundaki hacimsel boşlukların giderilmesi ameliyatsız dolgu uygulamaları ile mümkündür. Hastaya yüz analizi yapıldıktan sonra uygulanması gereken dolgu yöntemi çok başarılı sonuçlara yol açar. Burun şeklinden genel olarak memnun olan fakat burun görünümünü daha da iyileştirmek isteyenler için ameliyatsız burun ucu estetiği büyük bir avantaj sunar.

İple Kulak Estetiği: İple kulak estetiği; kulaklarının görünümünden memnun olmayan kişilere konforlu çözümler sunar. Kesi atılmadan gerçekleştirilen bu uygulama sırasında özel cerrahi ipler cilt altından geçirilerek kulakların kepçe görüntüsü giderilir. Bu uygulama radikal sorunlarda çok etkili değildir.

İple Yüz Germe: Yüz konturlarının düzeltilip cilt sarkmalarının giderilmesi için uygulanan bu yöntemde özel cerrahi ipler kullanılarak cilt altından geçirilir. Yüz kontürünün düzeltilmesi ve yüz hatlarının belirginleştirilmesi için kullanılan iple yüz germe uygulaması kaş kaldırılması amacıyla da uygulanmaktadır.

Dolgu ve Botolunium toksini; Cilt kırışıklıklarının, mimik izlerinin, çukurluklarının giderilmesi için en sık kullanılan yöntemler olan Botolunium toksini ve dolgu; pratik, kolay ve hızla sonuç veren ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarıdır. Dudakların şekillendirilmesinden, burun ucu şeklinin iyileştirilmesine; elmacık kemiklerinin belirginleştirilmesinden kırışıklık azaltılmasına kadar birçok amaçla kullanılabilirler.

Ameliyatsız yüz estetiği uygulamaları kolay ve pratik uygulamalar olarak düşünülse de planlanma aşamalarının hassasiyetle yapılması gerekir. Temel amaç daha genç bir cilde, daha doğal ve daha genç bir görünüme sahip olunmasını sağlamaktır.

Canlı Destek
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz.