Tıraşsız Saç Ekimi

Home Tıraşsız Saç Ekimi

Tıraşsız Saç Ekimi

Saç ekimi yaptırmak isteyenlerin genellikle aklına takılan en önemli sorunlardan birisi de tüm saçlarının kazınmak zorunda olmasıdır. Saçımız güzelliğimiz ve imajımıza doğrudan etki ettiği için bu tarz sorularınız olması gayet doğal.

Saçı Kazıtmadan Saç Ekimi Yapılabilir mi?

Evet! Tıraşsız Saç Ekimi ile tüm saçlarınızı tıraş etmeden saç ekimi yaptırmak mümkündür. Tıraşsız FUE adı verilen bu yöntem, saç ekimi operasyonu sonrasında kısa saçlı gözükmek istemeyen kişiler için geliştirilmiş alternatif bir yöntemdir. İş ve sosyal yaşamlarına kısa sürede ve saçlarını kestirmeden dönmek isteyen kişiler için tıraşsız saç ekimi alternatif çözüm olabilmektedir.

Tıraşsız Saç Ekiminin Normal Saç Ekiminden Farkları Nelerdir?

Tıraşlı saç ekiminde saçlı deri komple 1 numaraya vurulmak zorundadır. Bunun nedeni ise özellikle tepe bölgesi tamamen boş, çok yoğun saç ekimi ihtiyacı olan, yani neredeyse 3.000 – 5.000 arası greft, kök dediğimiz yoğun saç ekimlerinde tıraşlı FUE yapılmak zorundadır. Çünkü ense bölgesinde bu bölgelerin saç köklerinin toplanması konusunda bir tıraş gereklidir. Ekim bölgesinin küçük olduğu, aralara saç ekiminin girilebileceği kadar seyreklik olduğu erkek ve kadınlarda tıraşsız FUE yapılması mümkündür.

Tıraşsız Saç Ekimi Kimler için Uygun?

Özellikle iş ve sosyal yaşamlarında göz önünde olan, tanınan, kesintisiz bir şekilde toplantı, röportaj ve sunum yapan saçlarını kazıtmadan saç ekimi operasyonu yaptırmayı istiyorlar. Ayrıca, saçını tamamen kazıtmak istemeyen kadınlar için de gerekli bir çözüm.

Canlı Destek
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz.