Dudak Dolgusu

Home Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu her yaşta fresh ve cool yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişilerin taze ve çekici görünmelerini sağlayan en önemli estetik dokunuşlardan biridir. Volume sahip dudaklar her daim çok daha etkileyici ve çekici bir duruş sergiler ve yüz ifadesinin daha genç görünmesini destekler. Dudak dolgusu dudaklara yalnızca volüm katmak amacıyla değil, aynı zamanda yaş almaya bağlı olarak gelişen ince çizgilenmeler ve nazolabial bölgeye kadar yansıyan sarkmaların da önüne geçmek için tedavi yöntemi olarak da sıklıkla tercih ediliyor.

Dudak dolgusu Hyaluronik asit oranı çok yüksek olan ve vücudumuzda halihazırda zaten varolan bu asitle kolayca uyum sağlayabilen bir yapıya sahip olduğu için nemlendirme etkisini yoğun şekilde hissettiren ve doğal görünümü ile göz dolduran enjeksiyon işlemidir. Sadece sağladığı görünüm ile göz doldurmuyor aynı zamanda yumuşak yapısıyla da ince dudaklarınızı kendinize ait hissettirecek şekilde doğal hacime kavuşturuyor. Ek olarak tedavi amaçla uygulanan ve dudak çizgilerini ve yaşlanma belirtilerini hedef alan nem dolgusu ile de dudak renginizi tazelerken aynı zamanda çizgilerinizden kurtulup taze dudaklara sahip olmak mümkün.

Dudaklara İyi Bakmak Çok Önemli!

Vücudumuzun günlük rutinde dış etkenlerle temas eden ilk bariyeri derimiz, derimizin kuru kalmasının da erken yaşlanma belirtisine çok daha açık olduğunu biliyoruz. Dudaklarımız da yüzümüzün estetik görünmesinin en önemli unsuru iken birçok dış etmene ilk bariyer olan fakat en hassas deriye sahip. Yemek ile sıcak soğuk hassasiyeti yaşattığımız, kimi zaman sigaraya maruz bıraktığımız bu hassas derinin nemini kaybetmesine çok kolay sebep olabiliyoruz.

Kim Mükemmel Dudaklara Sahip Olmak İstemez Ki?

Sosyal medyanın hayatımıza hızlı girişi, görsel özelliklerimize daha fazla özen göstermek gerektiğini herkese kanıtladı. Fotoğrafları çok daha dikkatle incelediğinizde ince, hacimsiz ve kontürü belirgin olmayan dudaklara sahip hisseden herkes dudak dolgusu tercih edebilir. Özellikle de yaş almanın negatif etkilerinden biri de dudakların yer çekimine yenik düşmesi kaybettiği hyaluronik asit oranı sebebiyle volümünü kaybetmiş ve sönmüş bir dudak görünümüne neden olmasıdır. Tam da tüm bu sebepler göz önüne alındığında kadın-erkek, genç-yaşlı fark etmeksizin dudak dolgusu herkesin imdadına yetişebilen estetik uygulamaların en etkileyici ve hızlı sonuç veren dokunuşudur.

Canlı Destek
Whatsapp Destek Hattı
Whatsapp'dan bize yazabilirsiniz.